تاحالا شده یه امتحان خیلی مهم داشته باشی مثه کنکور؟ براشم خیلی کم وقت داشته باشی؟ بعداز لحظه ای که میخوای بخونی بگن مدرسه ها تعطیل به علت آلودگی ومشغولبشی با بچه ها سروکله زدن ؟بعد چون هوا آلودس بیرونم نمیتونی ببریشون همش کنارتن .بعد به ترتیب مریض بشن ازاون مریضی ناجورا، بعد خودت مریض بشی یه جور عجیب وغریب و‌‌

حالا تواین اوضاع داری نهایت تلاشتم میکنی که هرجا وقتی خدای نکرده برات موند به امتحانت برسی یه جوری که به هیچکس فشارنیاد مثلا وخودتم کم نیاری برای ادامه زندگی

بالاخره روز امتحان میرسه حالا خداراشکر که تسته ونمره منفیه هم نداره .

سرجلسه همه دارن حرف تقلب میزنن اینکه برگه را چجوری بگیره بغل دستیشون تا بتونن جوابها راازروهم بزنن وتو دراون لحظه فقط داری به این فکرمیکنی که اگرخدابخواهددددددداگرخدا بخواهد تو میتونی امتحانت را ازهمه بهتر بدی اگرخدا بخواد میشه برگه همه سیاه باشه با جوابهای غلط اما برگه تو خاکستری با جوابهای درست من به خداتوکل کرده بودم ازهمون اولش وخیالم راحت رود که اون قدرتمندترین وکیله وبهترین رابرام رقم میزنه 

امتحان برام سخت بود اما چون نمره منفی نداشت همه تستها را زدم اونایی که شک داشتم یا اصلا بلد نبودم توکل میکردما میزدم البته با بسم الله

وقتی نتایج امتحان اومد میتونم بگم نتیجم عالی بود وباورنکردنی 

وحالا باورم ازقبل صدها برابر بیشتر شده خدا میبینه خدا میشنوه خدا تست میزنه خدا هم امتحان کنکور میده واین خداست که رقم میزنه 

اگرخدابخواد اطلاعات کمه تو، توامتحان ازش بیشترین سوال میاد یا اگرم ازش سوال نیاد دست تورا به سمت اون گزینه ای میبره که جواب درسته .

ابن قلم من نبود که تستها را زد این دست من نبود که قلم راحرکت داد این دست خدابود بالای دست من .

اوخواست که به جای من امتحان دهد خداکنکور راقبول شد منتها با اسم من درکنکور شرکت کرد 

قبول شدنت تبریک خداجون.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سنگ خارا دانلود آهنگ جدید حسینی کیا نظام مهندسی تورانیان | تاریخ آذربایجان و ترکان گالری هنری آموزشی لبخند خیال کُن ایران تراول صنعت گردشگری تور هتل پرواز کلش مجله خبری امید